Usługi dodatkowe

Przedstawiamy Państwu dodatkowe usługi, którymi mogą być Państwo zainteresowani w ramach naszej owocnej współpracy. Usługi dodatkowe w ramach współpracy:

Adres korespondencyjny.

W cenie rejestracji (a później rocznego utrzymania spółki) znajduje się adres rejestracyjny. Nie jest to jednak adres korespondencyjny. Jeśli potrzebujesz adres korespondencyjny w Delaware (w ofercie również adresy na piątej alei w Nowym Jorku) możemy zaproponować taką usługę. W chwili obecnej możemy naszym klientom zaproponować przekazywanie korespondencji kierowanej na spółki zarejestrowane za naszym pośrednictwem do Polski z naszego adresu w Wilmington (Delaware, USA):

  • Do 12 listów rocznie ($89,00)
  • Do 36 listów rocznie ($199,00)
  • Do 60 listów rocznie ($349,00)
  • Do 120 listów rocznie ($599,00)

Przy uruchamianiu usługi pobierana jest również jednorazowa opłata „setup fee” w wysokości $49,00

Wszystkie przychodzące na spółkę listy zostaną zapakowane w drugą kopertę i wysłane następnego dnia. W chwili obecnej wysyłamy listami priorytetowymi (First Class U.S. Letter Mail). Płatność następuje z góry po ustaleniu warunków.

Call Forwarding Line

Call Forwarding Line czyli wirtualny telefon w Delaware. Dla klientów Delaware24 wraz z lokalną firmą telekomunikacyjną przygotowaliśmy ofertę „call forwarding”. Usługa ta polega na udostępnieniu numeru amerykańskiego i przekazaniu rozmowy na wybrany numer polski. Dysponujemy pulą numerów z Wilmington (DE) – numery z prefiksem +1 302 – które możemy udostępnić. Jednorazowe „setup fee” czyli opłata instalacyjna to USD 50,00. Miesięczny abonament to USD 10,00. Koszt przekazywania rozmów to USD 0,076 na telefony stacjonarne w Polsce, USD 0,14 na telefony komórkowe, USD 0,06 za faks i USD 0,08 za pocztę głosową. Usługa działa na zasadzie pre-paid. Zainteresowanych wirtualnym numerem prosimy o kontakt.