+48 579-642-879

kontakt@delaware24.pl

PN-PT 08.00-16.00

Delaware24.pl rejestracja firmy i rejestracja spółki w USA

Dlaczego klienci ufają właśnie nam?

Na rynku polskim jest kilka podmiotów, które mogą pomóc Ci w założeniu Twojej spółki LLC w stanie Delaware w USA. Zapewne zadajesz sobie pytanie dlaczego masz wybrać właśnie nas. Oto lista obiektywnych (nie subiektywnych) powodów:

Oferujemy ceny rejestracji o 100% niższe niż konkurencyjne firmy (o tym, dlaczego możemy zaoferować ceny niższe w dalszej części). W porównaniu do konkurencyjnych na polskim rynku firm. To bez znaczenia jak nazwiemy pakiety, porównanie wychodzi na naszą korzyść. Dla porównania:

Delaware24.pl Konkurencja
Pakiet Brązowy $699 Pakiet Silver $999
Pakiet Srebrny $899 Pakiet Gold $2499
Pakiet Złoty $1299 Pakiet Platinum $3999
Pakiet Indywidualny $699-$1599 Pakiet VIP $3499

* to tylko przykładowa tabela obrazująca porównanie pakietów. Po więcej informacji musisz prześledzić strony naszą i konkurencji.

Dla nas nie ma problemu, aby podstawowy pakiet nazwać pakietem „super hiper diamont best” ale to się mija z celem. Kwestia nazewnictwa pakietów, na które to nazwy inteligencja naszych klientów nie pozwoli się nabrać. Możemy zmienić nazwy, ale czy nasi klienci potrzebują ekskluzywnych nazw pakietów?

Tylko my jesteśmy na miejscu. Jak zapewne zauważyłeś, wszyscy przedstawiają się jako „oficjalny partner” bądź „reprezentant”. Co to oznacza dla klienta? Tylko tyle, że masz do czynienia z pośrednikiem. Przedstawicielem handlowym. Tylko my jesteśmy fizycznie obecni w stanie Delaware. Tylko my jesteśmy na miejscu. Z tego właśnie powodu możemy zaproponować najniższe ceny (nie musimy doliczać prowizji dla przedstawicieli handlowych). Chcesz płacić kilkaset dolarów za to, że ktoś prześle mailem Twoje dane do firmy w Delaware? Jego prowizję przedstawiciela handlowego?

Doświadczenie. Tak, to my byliśmy pierwsi na rynku polskim. To my mamy największe doświadczenie, to my mamy pod swoją opieką najwięcej spółek LLC i w związku z tym to my „przerobiliśmy” wszelkiego rodzaju problemy na jakie natrafiały LLC. Inni dopiero się uczą. Chcesz, aby uczyli się na Tobie?

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem zarówno PayPal jak i Przelewy24.pl. Historia naszej transakcji, a do dnia 1 stycznia 2014 mieliśmy ponad 1200 klientów za pośrednictwem wymienionych pośredników płatności, wykazuje że NIKT nie złożył reklamacji na nasze usługi. 1200 transakcji i zero problemów. To najlepsza rekomendacja, prawda?

Jeszcze się zastanawiasz? Skontaktuj się z nami i poznaj nas.