Dlaczego klienci ufają właśnie nam?

Na rynku polskim jest kilka podmiotów, które mogą pomóc Ci w założeniu Twojej spółki LLC w stanie Delaware w USA. Zapewne zadajesz sobie pytanie dlaczego masz wybrać właśnie nas. Oto lista obiektywnych (nie subiektywnych) powodów:

Firma w USA, Spółka w Delaware

Oferujemy ceny rejestracji o 100% niższe niż konkurencyjne firmy (o tym, dlaczego możemy zaoferować ceny niższe w dalszej części). W porównaniu do konkurencyjnych na polskim rynku firm. To bez znaczenia jak nazwiemy pakiety, porównanie wychodzi na naszą korzyść. Dla porównania:

Delaware24.pl Konkurencja
Pakiet Brązowy $699 Pakiet Silver $999
Pakiet Srebrny $899 Pakiet Gold $2499
Pakiet Złoty $1299 Pakiet Platinum $3999
Pakiet Indywidualny $699-$1599 Pakiet VIP $3499

* to tylko przykładowa tabela obrazująca porównanie pakietów. Po więcej informacji musisz prześledzić strony naszą i konkurencji.

Dla nas nie ma problemu, aby podstawowy pakiet nazwać pakietem „super hiper diamont best” ale to się mija z celem. Kwestia nazewnictwa pakietów, na które to nazwy inteligencja naszych klientów nie pozwoli się nabrać. Możemy zmienić nazwy, ale czy nasi klienci potrzebują ekskluzywnych nazw pakietów?

O nas - Delaware24.pl

Tylko my jesteśmy na miejscu. Jak zapewne zauważyłeś, wszyscy przedstawiają się jako „oficjalny partner” bądź „reprezentant”. Co to oznacza dla klienta? Tylko tyle, że masz do czynienia z pośrednikiem. Przedstawicielem handlowym. Tylko my jesteśmy fizycznie obecni w stanie Delaware. Tylko my jesteśmy na miejscu. Z tego właśnie powodu możemy zaproponować najniższe ceny (nie musimy doliczać prowizji dla przedstawicieli handlowych). Chcesz płacić kilkaset dolarów za to, że ktoś prześle mailem Twoje dane do firmy w Delaware? Jego prowizję przedstawiciela handlowego?

O nas - Delaware24.pl

Doświadczenie. Tak, to my byliśmy pierwsi na rynku polskim. To my mamy największe doświadczenie, to my mamy pod swoją opieką najwięcej spółek LLC i w związku z tym to my „przerobiliśmy” wszelkiego rodzaju problemy na jakie natrafiały LLC. Inni dopiero się uczą. Chcesz, aby uczyli się na Tobie?

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem zarówno PayPal jak i Przelewy24.pl. Historia naszej transakcji, a do dnia 1 stycznia 2014 mieliśmy ponad 1200 klientów za pośrednictwem wymienionych pośredników płatności, wykazuje że NIKT nie złożył reklamacji na nasze usługi. 1200 transakcji i zero problemów. To najlepsza rekomendacja, prawda?

Jeszcze się zastanawiasz? Skontaktuj się z nami i poznaj nas.

Firma w USA, Spółka w Delaware