O nas

Zespół Delaware24

Delaware24.pl jest serwisem, który założony jest przez spółkę powstałą w 1999 roku z połączenia się luksemburskiej spółki z amerykańską spółką. Tym samym jest najstarszą firmą lub jedną z najstarszych, które oferują usługi offshore w Polsce. Lata doświadczeń sprawiają, że jesteśmy najlepsi na rynku. Obecnie serwis prowadzimy poprzez spółkę OCF Center LLC & Delaware Business Fillings. 108 West 13th Street, Wilmington, DE, 19801, USA.

O nas - Delaware24.pl

Od początku działalności zajmowała się dwoma profilami działalności: obsługą prawną podmiotów gospodarczych i kompleksową rejestracją spółek offshore w krajach rajów podatkowych. Ponad piętnastoletnie doświadczenie luksemburskiej spółki połączone z dynamicznym rozwojem amerykańskiej spółki sprawia, że oferta stała się najlepszą ofertą na rynku. Posiadamy stałych przedstawicieli w najpopularniejszych krajach rajów podatkowych. Sprawia to, że potrafimy zaproponować najbardziej atrakcyjne ceny, bez zbędnych pośredników. Rozwiązanie takie sprawia, że posiadamy również najbardziej aktualną wiedzę o prawie danych jurysdykcji.

Posiadamy zarówno wypracowane i sprawdzone w praktyce projekty wehikułów korporacyjnych, konstrukcji podatkowych czy też konstrukcji organizacyjnych. Tworzymy również specjalne, szyte na miarę rozwiązania dla klientów. Nie ważne jednak, czy to jest stały sprawdzony model czy też nowe rozwiązanie – wszystkie projekty konsultowane są na zebraniach wśród wspomnianego zespołu.

O nas - Delaware24.pl

Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Poza modelem zespołu specjalistów cechuje nas wyjątkowa przejrzystość procedur i cen. Ceny podane w cennikach i przedstawiane klientom zawsze są ostateczną ceną i żadne niespodzianki ich nie spotkają. Sprzeciwiamy się działalności niektórych firm, które początkowo zaniżają cenę a następnie odbijają się dwukrotnie poprzez dodatkowe opłaty. U nas zawsze cena jest finalna i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Jesteśmy także zaufanym partnerem biznesowym dzięki otrzymywanym co roku nieprzerwanie od wejścia na polski rynek certyfikatom rzetelności. To właśnie dzięki modelowym rozwiązaniom, rozbudowanej sieci partnerów, fizycznej obecności w USA i w Polsce oraz szerokiej skale działań, możemy zaoferować najtańsze usługi rejestracji spółek LLC w Delaware, USA, pozostając jednocześnie na najwyższym poziomie usług. Przejrzyste zasady i czytelne cenniki oraz brak jakichkolwiek dodatkowych czy też ukrytych kosztów sprawiają, że jesteśmy tak często wybieranym partnerem w rejestracji amerykańskich firm. Z nami nie zostaniesz zaskoczony żadnymi dodatkowymi czy też nieplanowanymi opłatami jak to ma często miejsce na rynku.

Współpracujemy z przedstawicielami dwóch polskich banków: PKO BP oraz BZWBK. Jesteśmy również jedynym oficjalnym i zarejestrowanym partnerem cypryjskiego banku. Od lat zakładamy w tych bankach konta dla klientów, znamy ich procedury i już przy planowaniu modelu działalności doradzamy jakie dokumenty i jak potwierdzone (apostille, notarialnie) są potrzebne. Tak więc po przylocie dokumentów do polskich w 24-48h można mieć funkcjonujący rachunek bankowy.Współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi. Dzięki temu, że polecamy ich klientom, klienci dostają u nich znaczące zniżki. Jeśli będzie potrzebny tłumacz – polecimy Ci tłumacza ze zniżkami.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, wycenimy co do grosza usługę, zaproponujemy rozwiązania. Napisz nam tylko czym chcesz się zajmować w raju podatkowym – my przedstawimy rozwiązania.

Poznaj nasz zespół!


Jakub Piotrowski

Anna Barańska

Jakub Piotrowski

Doradca klienta – Polska
Finanse na UEK w Krakowie
MBA na New York University
W zespole od 2013 roku

Anna Barańska

Doradca klienta – Polska
Finanse na SGH w Warszawie
ACCA w Dublin Business School
W zespole od 2014 roku

Marek Korfanty

Karolina Witkowska

Marek Korfanty

Doradca klienta – Polska
Prawo na UJ w Krakowie
Specjalizacja – prawo podatkowe
W zespole od 2014 roku

Karolina Witkowska

Doradca klienta – Polska
Rachunkowość na UE we Wrocławiu
Specjalizacja – transakcje międzynarodowe
W zespole od 2014 roku

Mark Anderson

Kate Owens

Mark Anderson

Przedstawiciel klienta – USA
Zarządzanie na University of Delaware
MBA na Wilmington University
W zespole od 2013 roku

Kate Owens

Przedstawiciel klienta – USA
Administracja na Goldey-Beacom College
MBA na Wilmington University
W zespole od 2013 roku