Firma w USA (Delaware)

Załóż firmę w USA w Delaware i poczuj prawdziwą biznesową wolność w najbardziej przyjaznej przedsiębiorcom lokalizacji na świecie! Rejestracja firmy w USA w Delaware dzięki nam jest prosta. Wszystkie procedury można wykonać online, bez wychodzenia z domu, dzięki rozwiązaniom jakie stosuje serwis Delaware.24.

Wyjątkowe rozwiązanie – procedura w 100% online!

Procedura jest uproszczona do maksimum. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz, który znajduje się poniżej. Następnie na podstawie danych przekazanych w formularzu przygotujemy szkic umowy, który podeślemy do zaopiniowania na podany w formularzu adres e-mail. Po zaakceptowaniu umowy będziemy mogli przystąpić do rejestracji firmy według przekazanych wytycznych. Po zarejestrowaniu spółki przesyłamy skany dokumentów na adres mailowy a oryginały na papierze wysyłamy kurierem UPS na podany przez kontrahenta adres do wysyłki dokumentów.

Całość procedur nie wymaga na żadnym etapie fizycznej obecności kontrahenta ani w naszych biurach ani też w USA. Wszystko odbywa się zdalnie i całkowicie ONLINE.

Formularz rejestracji firmy w USA (w stanie Delaware)

W celu rozpoczęcia procedur prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje. Na podstawie formularza przygotujemy wzór umowy i podeślemy do zaopiniowania i ewentualnych korekt i wprowadzania zmian. Umowa jest elastyczna i każdy podpunkt może być zmieniony i negocjowany. Na tym etapie nie ma żadnych zobowiązać.


    Dane kontaktowe:

    Dane spółki

    Dane udziałowca

    Pakiet i płatność