Kontakt

Serwis Delaware24.pl

Aby zapewnić najlepszą jakość usług, wiele problemów klientów musi zostać dogłębnie przeanalizowanych w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy. Dlatego też prosimy o kontakt drogą mailową na adres (kontakt@delaware24.pl | biuro@delaware24.pl) lub poprzez formularz kontaktu (poniżej) abyśmy mogli odnieść się do zapytania po przeanalizowaniu zagadnień. Na wiadomości zazwyczaj odpowiadamy w czasie kilkunastu minut w godzinach pracy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Rejestracja spółek LLC. Biuro Obsługi Klienta

  Dane kontaktowe:

  OCF Center LLC & Delaware Business Fillings, 108 West 13th Street, Wilmington, Delaware, 19801, USA

  E-mail: kontakt@delaware24.pl
  E-mail: biuro@delaware24.pl

  https://www.delaware24.pl
  Facebook i Messenger: @firmadelaware

  Tel: +48579642879prosimy wyłącznie o kontakt mailowy, który usprawni komunikacje. Kontakt telefoniczny tylko dla obecnych klientów w sytuacjach awaryjnych. Dziękujemy za wyrozumiałość.

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00 (czasu polskiego)


  Dodatkowe informacje kontaktowe (ważne):

  Nasz pełnomocnik, KPPR Consulting, prowadzi dla nas wyłącznie księgowość i jest naszym pełnomocnikiem wyłącznie do zawierania umów oraz przeprowadzania rozliczeń. Nie prowadzi spraw naszych klientów i nie ma wiedzy o stanie prac nad zleceniami. Zapytania prosimy więc kierować tylko do nas (OCF Center). KPPR Consulting nie udziela żadnych informacji o spółkach.