Przygotowanie

Formalne ustalenia na temat rejestrowanej spółki. To na tym etapie ustalamy czego partner od nas oczekuje.

Pierwszym etapem tego kroku jest wypełnienie formularza dostępnego online tutaj. W formularzu podaje się wszelkie niezbędne informacje potrzebne do przygotowania dokumentacji spółki. Mając te informacje przygotujemy wstępny szkic umowy.

Natychmiast po wysłaniu formularza przygotujemy umowę i podeślemy do zaopiniowania. W umowie znajdują się wszelkie postanowienia i warunki rejestracji spółki a także dane na temat powoływanej firmy. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie danych nowej spółki i ewentualne korekty. Również i sama umowa nie jest sztywna i podlega negocjacjom. Jeśli chcesz zmienić jakikolwiek zapis umowy bądź coś dodać to poinformuj nas o tym a wprowadzimy oczekiwane zmiany.

Po akceptacji umowy, lub po wprowadzeniu zmian i akceptacji umowy następuje jej podpisanie. Po podpisaniu umowy wystawimy fakturę (na osobę lub na firmę jeśli potrzebujesz fakturę na swoją firmę). Po opłaceniu faktury możemy przystąpić do drugiego kroku czyli formalnej rejestracji spółki. O tym kroku poczytasz więcej tutaj.

 

Może cię zainteresować: