Spółka w Delaware szansą dla biznesu

Spółka w Delaware szansą dla Twojego biznesu

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że stan Delaware uznawany jest za jeden z bardziej przyjaźnie nastawionych do prowadzenia działalności gospodarczych. Ponadto we wspomnianym stanie zarejestrowanych jest ponad 850 tysięcy spółek, w tym aż 63% spółek z listy 500 największych przedsiębiorstw na świecie pod względem przychodów.

Nie wszyscy mają również świadomość, że spółka, która ma swoją siedzibę rejestrową w stanie Delaware może bez żadnego problemu posiadać zarówno biuro, jak i adres do korespondencji w zupełnie innym stanie. Obecnie nawet w Polsce funkcjonują kancelarie prawne, które mają w swojej bardzo szerokiej ofercie prestiżowe biura wirtualne w trzech różnych lokalizacjach.

Należy również podkreślić, że spośród formuł możliwego prowadzenia działalności w omawianym stanie rekomendowane jest szczególne zwrócenie uwagi na spółkę typu Limited Liability Company („LLC”). Warto wiedzieć, ze spółka typu LLC jest to zdecydowanie najlepsza możliwa synteza cech spółek kapitałowych oraz osobowych.

Spółka w Delaware szansą dla Twojego biznesu!

Są w naszym współczesnym świecie takie miejsca, które uznawane są za niezwykle przyjazne dla prowadzenia biznesu. Oferują one chociażby niezwykle przejrzyste i przyjazne systemy prawne. Za jedno z takich miejsc z pewnością można uznać amerykański stan Delaware. Jak pokazują statystyki obecnie zarejestrowanych jest tam ponad 850 tysięcy spółek! Już same te dane mogą być potwierdzeniem, że na prawdę warto założyć spółkę w Delaware.

Pozostaje jednak otwarte pytanie w jaki sposób to zrobić. Przecież nie każdy z nas (a nawet mało kto) posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa handlowego.

Aby uniknąć niepotrzebnych stresów w tym zakresie warto po prostu skorzystać z usług specjalistycznych kancelarii. Pomogą one nam przejść pełny proces rejestracji naszego przedsiębiorstwa. Nie musimy także obawiać się o naszą poufność. Spółka Delaware zapewnia pełną poufność pozwalając na złożenie dokumentów w sposób w pełni anonimowy. Pozwala to w pełni chronić tożsamość oraz wszelkie inne informacje na temat wnioskodawcy.

Może cię zainteresować: