Sprawdzanie spółek z Delaware – wywiad gospodarczy

Sprawdzanie spółek z Delaware - wywiad gospodarczy

Jeśli planujesz rozpocząć współpracę z amerykańską spółką LLC bądź Corp. zarejestrowaną w stanie Delaware w USA warto dokonać analizy takiej spółki. Sprawdzić czy spółka ma zaległości płatnicze względem urzędów, zaległości podatkowe, czy jest w tak zwanym „good standing”, czy na bieżąco wykonuje swoje obowiązki sprawozdawcze, czy posiada lokalnego agenta rejestracyjnego a także w niektórych przypadkach kto stoi za daną spółką, kto jest finalnym beneficjentem takiej spółki.

Rejestr spółek w USA / Delaware

Rejestr spółek w Delaware, USA, nie jest dostępny do publicznego wglądu. W rejestrze spółek można znaleźć tylko podstawowe informacje o nazwie spółki, numerze rejestrowym (odpowiedniku numeru KRS), adresie rejestrowym i ewentualnym agencie rejestrowym. Nie ma tam żadnych przydatnych informacji, które pomogą zdiagnozować kondycję spółki LLC. Osoba „z zewnątrz” nie ma najmniejszej możliwości aby sprawdzić czy dana spółka LLC lub Corp. z Delaware funkcjonuje, rozlicza się z urzędami, płaci podatki, czy jest spółką funkcjonującą na rynku czy też porzuconą, która służy wyłącznie do maskowania transakcji bądź też, która ma kłopoty z rozliczaniem się.

Sprawdzanie spółek z USA / Delaware

Mamy jednak odpowiednie narzędzia i możliwości, pośrednio powiązane z możliwością rejestracji spółek w Delaware bez pośredników (bezpośredni wgląd). Możemy więc zaproponować usługę wywiadu gospodarczego kierowanego w stosunku do spółek i firm zarejestrowanych w Delaware. Koszt takiej usługi to $200. Jeśli kontrahent potrzebuje odpowiednich wyciągów z rejestru to do kosztów usługi należy doliczyć opłaty urzędowe za:

  • Status – $15.00
  • Status, płatności podatku, historia spółki i inne – $30.00

Zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt mailowo bądź też poprzez formularz kontaktu. Potrzebujemy wyłącznie nazwy spółki LLC – sprawdzimy czy jest możliwość przeprowadzenia wywiadu i sprawdzenia spółki a następnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Nie wykonujemy usług wywiadu gospodarczego w stosunku do spółek LLC i Corp. zarejestrowanych z nami (w stosunku do naszych klientów).

Może cię zainteresować: