Informacje na czas pandemii od Delaware24

Informacje na czas pandemii od Delaware24

W czasie kryzysu związanego z koronawirusem i panującą pandemią pracujemy normalnie. Zobacz informacje o naszej pracy w systemie home office oraz pracy całego serwisu w trakcie epidemii. Co więc robić w tych trudnych czasach?

Może to najlepszy czas na rejestrację firmy w Delaware? Z jednej strony spowolnienie tempa działalności w Polsce daje nam czas na rozważenie tej opcji. Zawsze zabiegani przeważnie nie mamy na to czasu i odkładamy to „na jutro”. Z drugiej strony to także doskonały moment aby załapać się na amerykańską pomoc dla amerykańskich firm. To może też być ostatni moment na ucieczkę z Polski przed kryzysem i przed wielkimi obciążeniami fiskalnymi, które zapewne wzrosną gdy trzeba będzie sfinansować koszty powstałe w czasie pandemii.

Dodatkowo, warto w tym czasie zostać w domach (u nas wszystko zawsze online) i przeczytać więcej o wspaniałym kraju jakim są Stany Zjednoczone, które ofiarować mogą wiele, co tylko jesteśmy sobie w stanie zażyczyć.  USA, czyli Stany Zjednoczone Ameryki, to ponad pięćdziesiąt stanów zajmujących większość kontynentu północna Ameryka. Warto poznać chociaż kilka z nich:

  • Montana, to jeden ze szczególnych stanów Ameryki, wyróżnia się tym, że znajduje się tam więcej ludzi niż krów i to trzykrotnie więcej.
  • California, to jedno z miejsc, w którym najczęściej występują trzęsienia ziemi.
  • Prawie trzydzieści procent amerykanów uważa, że ludzie wcale nie wylądowali na księżycu.
  • Promienie na głowie pomnika – Statuy Wolności reprezentują wszystkie kontynenty, dlatego jest ich siedem.
  • Hawaje, to jeden ze stanów USA, jednak większość Hawajczyków uważa, że są okupowani przez USA, a w rzeczywistości należą do Królestwa Hawajskiego.
  • W USA nie ma oficjalnego języka narodowego – mimo, iż może się wydawać, że jest nim angielski.
  • Deklaracja niepodległości – najważniejszy dokument w Ameryce, został napisany na papierze konopnym.
  • Amerykański dolar jest skarbnicą przeróżnych symboli, niektórzy widzą ich aż paręnaście.
  • USA to także wspaniała kuchnia. Nie tylko fast food, z którym Ameryka się kojarzy. Zobacz niektóre wybrane przepisy kuchni amerykańskiej na prostepesto.pl

Może cię zainteresować: