Delaware24.pl – Społecznie

Delaware24 Pro Bono

W dzisiejszych, trudnych czasach, odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw jest ważna jak nigdy wcześniej. Firmy i spółki nie powinny skupiać się tylko i wyłącznie na generowaniu zysku i maksymalizowaniu dochodów, ale także na dbaniu o lokalną społeczność. My również, uczestniczymy w działaniach społecznych realizując najróżniejsze projekty o których chcielibyśmy napisać poniżej.

Pomoc rehabilitacyjna dzieciom

Serwis Delaware24.pl przeznacza znaczną część dochodów na sponsorowanie zajęć z hipoterapii dla dzieci, które potrzebują tego typu rehabilitacji. Hipoterapia potrafi zdziałać cuda. Jest to z jednej strony możliwość otwarcia się dziecka na otaczający świat za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu z tak majestatycznym stworzeniem jakim jest koń, z drugiej strony dzieci z zaburzeniami ruchowymi mogą korzystać z dobrodziejstwa jakim jest ruch konia. Ruch konia i praca dziecka na grzbiecie konia jest najbardziej zbliżona do pracy mięśni podczas chodzenia. Stąd też dzieci z zaburzeniami ruchu mogą rozwijać odpowiednie partie mięśni.

Pomoc wydawnicza dla młodzieży

Mamy wielu utalentowanych młodych ludzi, którzy tworzą swoje dzieła literackie do szuflady. Nie mają ani środków ani wiedzy praktycznej, jak wydać to co stworzyli. Serwis Delaware24.pl pomaga im więc w wydaniu swoich pierwszych książek, opracowań, poradników i tomików. Obecnie pomogliśmy już 11 młodym pisarzom spełnić swoje marzenia o wydaniu książki.

Zapraszamy do współpracy

Nasi klienci to otwarci, życzliwi ludzie. Chętni do pomocy i wsparcia potrzebujących. Zapraszamy więc wszystkich do włączenia się w pomoc naszym podopiecznym. Nie chodzi tu o przekazywanie środków finansowych, to nasza działka. My zajmujemy się profesjonalnie zakładaniem spółek w USA i firm w Delaware, to raczej nie przyda się potrzebującym więc pozostaje wsparcie finansowe. Jeśli jednak zajmujesz się profesjonalnie świadczeniem danych usług i uważasz, że mógłbyś wykonać taką usługę po kosztach dla potrzebujących osób – skontaktuj się z nami. Wspólnie na pewno coś wymyślimy.

Może cię zainteresować: