Dane klientów jeszcze bezpieczniejsze

Dane klientów jeszcze bezpieczniejsze

W ostatnich dniach mogły wystąpić pewne trudności w korzystaniu z naszych usług. To wszystko przez prace związane z zapewnieniem jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa naszych klientów. Od dziś zapewniamy naszym użytkownikom pełną ochronę danych certyfikatem SSL, ochronę DNSSEC czyli skuteczne zabezpieczenie przed cyberprzestępcami, utrzymanie domeny na serwerach DNS Anycast przyspieszające otwieranie strony, zabezpieczenie CAA czyli zabezpieczenie przed nieuprawnionym wydaniem certyfikatu SSL i wiele wiele innych.

Podchodzimy bardzo starannie do zabezpieczania danych naszych klientów. Nie przechowujemy żadnych dokumentów na sprzęcie podpiętym do sieci a jeśli jest już konieczność przesyłu danych, używamy do tego najbardziej bezpiecznych środków transmisji danych. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że zabezpieczamy dane naszych klientów w sposób najbardziej profesjonalny spośród wszystkich firm w branży.

Dziękujemy za zaufanie i przepraszamy za kłopoty w dostępie do naszej strony spowodowane migracją na bezpieczniejsze serwery.

Może cię zainteresować: