Delaware24 | opinie – oceny – komentarze

Rachunek bankowy w Liechtensteinie

Przedstawiamy opinie internautów i klientów serwisu Delaware24.pl. Poniżej przedstawiamy referencje dla firmy i serwisu Delaware24. Jeśli chcesz przekazać swoją opinię o współpracy z serwisem, wyślij do nas wiadomość poprzez formularz kontaktu lub poprzez Facebook. Chętnie opublikujemy Twoje referencje w naszym serwisie.

Delaware24 – oceny

Monika, Warszawa – „Rejestrowałam spółkę w USA z serwisem Delaware24 w 2019 roku. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i założonymi procedurami. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z serwisem Delaware24”.

Krzysztof, Bydgoszcz – „Już cztery spółki LLC w USA zarejestrowałem z pomocą Delaware24. Sam ten fakt sprawia, że oczywiście oceniam współpracę z tym serwisem bardzo dobrze i jeśli będę rejestrował kolejną to tylko z nimi”.

Witold, Szczecin – „Przeniosłem obsługę swojej spółki od innego rejestratora, który nie udzielał wsparcia do Delaware24. Tu zawsze mogę liczyć na pomoc z każdym problemem i profesjonalne podejście do klienta”.

Anna, Rzeszów – „Pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją mojej firmy w Delaware po tym jak rejestrował mi ją inny podmiot. Tu liczyć zawsze mogę na wsparcie, błyskawiczną odpowiedź na pytania i rzetelność”.

Hubert, Tychy – „Bardzo atrakcyjni cenowo, szybkość działania, profesjonalne podejście. To charakteryzuje współpracę z Delaware24.pl. Przeglądałem wiele ofert i to oni okazali się najbardziej atrakcyjni. Nie zawiodłem się”.

Delaware24 – opinie

Martyna, Gdynia – „Liczby mówią same za siebie. Tysiące zarejestrowanych firm. To sprawia, że są najbardziej doświadczonym rejestratorem spółek w USA. Mam zarejestrowaną firmę w Delaware, którą wykorzystuję do współpracy z Amazon i zawsze mogę liczyć na wsparcie”.

Maciej, Zakopane – „Zanim zdecydowałem się na rejestrację swojej firmy LLC w USA za pomocą serwisu Delaware24 dużo czytałem i zadawałem miliony pytań. Na każde pytanie uzyskałem szczegółową odpowiedź. To sprawiło, że wybrałem Delaware24.pl”.

Włodzimierz, Milówka – „Przesyłam swoje szczere referencje. Dziękuję za pomoc w założeniu firmy w USA. Wykazali się Państwo dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Z czystym sercem mogę polecić Państwa każdemu, kto nosi się z otwarciem amerykańskiego biznesu”.

Kacper, Łódź – „Oceniam współpracę z serwisem Delaware24 na wzorową. Niskie ceny, błyskawiczna rejestracja spółki, wywiązywanie się ze wszystkich postanowień umowy. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń stąd wspomniana ocena wzorowa”.

Michał, Poznań – „Korzystałem z ich usług w 2012 roku. Od tego czasu pomogli też wejść na amerykański rynek Amazon mojej dziewczynie z mojego polecenia oraz zacząć sprzedawać w modelu dropshipping mojemu przyszłemu szwagrowi. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Delaware24”.

Delaware24 – komentarze

Agnieszka, Lublin – „Współpracowałam z wieloma firmami zajmującymi się rejestracją spółek w USA, w Delaware, Wyoming i innych stanach. Delaware24 zawsze stawiam za wzór”.

Paweł, Warszawa – „Byłem jednym z pierwszych klientów serwisu Delaware24.pl. Wspólnie w 2010 roku zarejestrowaliśmy moją firmę w Delaware, USA. Od tego czasu współpraca jest perfekcyjna”.

Marcin, Wrocław – „Mogę ocenić współpracę z serwisem jako wzorową. Od zawsze można było na nich liczyć przy każdej sprawie, zarówno tej standardowej jak i każdej niestandardowej”.

Wioletta, Kraków – „W serwisie Delaware24 najbardziej cenię sobie bezpieczeństwo transakcji, możliwość płatności poprzez PayPal i przelewy24 oraz elastyczność. Zawsze, gdy mam niestandardowy problem nie trzymają się sztywno procedur a starają się dostosować do zmieniających się warunków”.

Jarosław, Opole – „Moja ocena serwisu to 9/10. Wszystko bardzo profesjonalnie, rzeczowo, na czas i w niskich cenach. Jedyny problem (dlaczego nie dałem 10/10) to brak obsługi w walucie Euro dla klientów mieszkających w EU, lecz to drobnostka. Może wkrótce poza PLN i USD także wprowadzą EUR”.

Może cię zainteresować: